Dwutygodniowe obozy w Busku Zdrój

    Dwutygodniowe obozy treningowe w Busku Zdrój dają nam dużą dawkę aktywności fizycznej. Starannie przygotowane treningi wpływają na nasz organizm, szybko przynosząc zamierzone efekty. Obecność profesjonalnego trenera dodatkowo wzmacnia naszą motywację do osiągnięcia celu. „Wisienką na torcie” są wieczorki taneczne, które dzięki wspaniałej muzyce gwarantują świetną zabawę. W ramach odnowy biologicznej korzystamy z licznych zabiegów m.in. kąpieli siarczkowych, kriosauny, natrysków biczowych szkockich, oraz masaży.

    Kąpiele siarczkowe działają regenerująco na tkankę łączną, co sprzyja leczeniu chorób reumatycznych ( RZS, ZZSK), choroby zwyrodnieniowej stawów, korzystnie działają w miażdżycy naczyń tętniczych. Dodatkowo zabiegi w kriosaunie pomagają nam w walce z cellulitem i redukcją tkanki tłuszczowej. Po ciężkich treningach natryski biczowe szkockie oraz masaże działają uspokajająco i relaksująco.

    Obóz w Busku Zdrój to najlepszy pomysł na aktywny wakacyjny wypoczynek, ujędrnienie i wysmuklenie sylwetki oraz przysposobienie do zdrowego stylu życia.

Galeria zdjęć…

Kasia wakacje dnia 4..06.2006 737 (187)